Crveno-beli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crveno-beli

Forum : Crvenobeli
 
HomeÒðàæèLatest imagesÐåãèñòðó¼ ñåÏðèñòóïè

 

 Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?

Go down 
2 posters
ÀóòîðÏîðóêà
Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina


Áðî¼ ïîðóêà : 128
Age : 36
Localisation : Niš
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 12:39 am

Pre par dana sam se pomirila sa bivšim deèkom...
Sve ide super, nikad nam nije bilo lepše a i još se dobro poznajemo jer smo veæ bili zajedno pa nema potrebe za onim klasiènim upoznavanjem na poèetku veze...
Problem je u tome što on iza sebe ima vezu koja je trajala godinu dana...
Pitala sam ga kakva mu je bila veza sa tom devojkom i terala da mi prièa o njoj.
Iz njegove prièe sam shvatila da on još uvek oseæa nešto prema njoj... Crying or Very sad
Ja znam da su oni svoju prièu definitivno završili ali se ipak plašim da æu da ga izgubim, da æe on možda igrom sluèaja da se vrati njoj iako, ponavljam, oni su definitivno završili svoju prièu!
Šta vi mislite, da li je moj strah opravdan ili ne?
Želim da èujem i vaše mišljenje jer mi je jedna od drugarica rekla da jeste opravdan zato što je on ipak dugo bio sa njom a još mu je ona prva prava ljubav, dok su sve ostale rekle da samo optereæujem sebe bez razloga...
Šta vi mislite? Pomozite mi da rešim problem...
Íàçàä íà âðõ Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Áðî¼ ïîðóêà : 286
Age : 37
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 12:59 am

Seko, evo ja cu kad mi nema cika admina....
Dakle ovako, ovo je moje misljenje....
Svaka prva ljubav se pamti ma kakva bila.... E sad, ti hoces da ga zadrzis.... Moras da se potrudis... Natjeraj ga da misli na tebe, stalno, mada ne da pretjerujes, da ga ne odbijes od sebe... Oblaci se posebno za njega, stavljaj takve mirise da kad mu padnes na grudi, da te mirise, i da... NEZNOST!!!! Ili igranje Twisted Evil Valja malo se poigravati i raspirivati masu, izazivati.... Pa malo stanes... Pa opet. Posaljes mu neku sexy poruku [gugluj] sa vremena na vrijeme, uglavnom, moras stalno da si aktivna u tom poslu jer jedne dobre noge mogu da te stave na drugo mjesto. Idemo dalje... Nisam previse upoznat u slucaj, ali pretpostavicu da ga je ex-gf iskoristila/sutnula pa je bio povrijedjen [ili nije... affraid ], tu dakle mora STROGO da se pazi. Saslusaj ga. Ne navaljuj na neke stvari...
Idemo sad na pitanje: Postoji li teorijska sansa da se vrati prvoj ljubavi????
U slucaju da je bio izigran/prevaren, sanse su ispod 45% tako da relativno mozes da budes mirna... Ako je bio "prijateljski" rastanak, onda ako je ex-gf ostavljena od drugog momka, snase su 70% da ce pokusati da izgladi/popravi stare odnose, ali ne mora uvijek da znaci... Moze pokusati ako im je u proslosti islo i zbog neke gluposti se razisli....
Nastavak...
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina


Áðî¼ ïîðóêà : 128
Age : 36
Localisation : Niš
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:05 am

On je mnogo bio povredjen, ne raskidom veæ time što je ona iste veèeri kad su raskinuli našla drugog... Mnogo je povredjen time i zakleo se da æe kad-tad da ga nadje i prebije, taj je inaèe njegov dosta dobar drug koji je pratio bivšu mog deèka kuæi svake veèeri još dok su oni bili zajedno...
Mnogo su se svadjali i pre i posle raskida tako da ne verujem da su baš u prijateljskim odnosima.
Slušam ja njega ali mi on ne govori dovoljno, suviše je zatvoren i vidim da ga boli da prièa o tome...
U svakom sluèaju, hvala ti na savetu...
Íàçàä íà âðõ Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Áðî¼ ïîðóêà : 286
Age : 37
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:06 am

U slucaju da pokusa da te stavi na drugo mjesto, bice ona ta koja ce prva zapaliti sibicu...
U tom slucaju, TI si joj glavna smetnja i moras da budes maximalno oprezna jer je vrlo mogice, ako ne i sigurno, da ce SVE upotrebiti protiv tebe. Svadja tu nece pomoci, vec jednostavno: Ti znas ko te zaista voli, a ko voleo...
Dalje, ako sumnjas da se vidja sa drugom, istrazi sama dok se ne uvjeris dovoljno, u slucaju da, porazgovaraj sa njim bez tenzija ako je moguce...
Ili ako ih uhvatis na djelu, dodji do njih, kazi: E sestro, izvini, ovo mi je decko, zato podalje od njega. Tu bi trebalo da padne jedan socan poljubac sa grljenjem ako je moguce da utvrdis barijeru izmedju njih, ali je vrlo vazno da svojim protivnicama das do znanja da sa tobom nema zezanja! Naravno, nemora nista od ovoga da se desi, ja samo idem na moguce rizike, kako ih prepoznati i kako se boriti protiv problema...
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina


Áðî¼ ïîðóêà : 128
Age : 36
Localisation : Niš
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:09 am

Hvala ti puno, ovo je odgovor koji sam èekala ali od drugarica nikako nisam mogla da dobijem... Wink
Íàçàä íà âðõ Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Áðî¼ ïîðóêà : 286
Age : 37
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:10 am

Nisi sacekala kompletne odgovore...
U ovom slucaju, ako ga boli, nemoj da ga ispitujes puno o tome, ali to ti je znak da joj je "dao sve njegovo" a njoj nista nie bilo vazno...
U ovom slucaju, bilo kakva mala svadja da ispadne, poboljsaj to sto prije....
Isto tako, ako si mu dokazala da ga volis/postujes, sansa da te prevari su minimalne, jer ce da te drzi kao malo vode na dlanu. Dakle, nema nikakvih provjera/ispitivanja osim ako nesto nacujes...
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina


Áðî¼ ïîðóêà : 128
Age : 36
Localisation : Niš
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:13 am

Ma èekam ja i dalje...
Sve èega se setite i mislite da bi moglo da mi pomogne, recite, pa æu ja opet razmisliti i ako odgovara, primeniti u praksi...
Íàçàä íà âðõ Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Áðî¼ ïîðóêà : 286
Age : 37
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:13 am

Andjelina ::
Hvala ti puno, ovo je odgovor koji sam èekala ali od drugarica nikako nisam mogla da dobijem... Wink
Pa kad ne cekas da prvi zavrsim... Wink
Moras da treniras strpljenje...

I da, ako je tuzan, pokusaj da ga utjesis...
Ako je necim puno pogodjen, onda se priljubi pri njega, poljubi ga u obraz, pomiluj ga po glavi i malo pomalo pocni na veselije teme. Samo strpljivo i prati reakcije.
Ako je samo malo tuzan, predlozi neku vezeliju akciju u kojoj ucestvujete vas dvoje...
I voila! cheers
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Áðî¼ ïîðóêà : 286
Age : 37
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:16 am

Andjelina ::
Ma èekam ja i dalje...
Sve èega se setite i mislite da bi moglo da mi pomogne, recite, pa æu ja opet razmisliti i ako odgovara, primeniti u praksi...
Eto, mislim da sam dosta toga rekao, ako te jos sta zanima, samo javi, bez ustrucavanja.
Ili ako ima nesto mnogo intimnije, mail me na dj-gagi@cg.yu
Svaki dan provjeravam dok sam kuci svakih pola sata [osim kad sam u skoli... Basketball ] i to je moj privatni, niko ne gleda nista, samo ja, ili na drgnjvnv@yahoo.com, ili ako ti treba brz odgovor, +38169593792, koji je isto moj privatni broj.
Sad, idem da spavam, pa cu sjutra rano da vidim sta i kako...
Pozz cheers bom


Ïîñëåäœè èçìåíèî äàíà Fri Oct 13, 2006 1:19 am. èçìåœåíî óêóïíî 1 ïóòà
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina


Áðî¼ ïîðóêà : 128
Age : 36
Localisation : Niš
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:18 am

OK. Wink
Javiæu sigurno ako mi zatreba nešto Wink
Íàçàä íà âðõ Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Áðî¼ ïîðóêà : 286
Age : 37
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 1:21 am

Andjelina ::
OK. Wink
Javiæu sigurno ako mi zatreba nešto Wink

Samo hocu da znas da mozes da racunas na mene sta god ti treba kad god ti treba.... sunny
Vidis da mi 'crnogorci" nismo bad guys, mada sebe deklarisem kao Srbin, a ne montenegrin, samo kazem mi sa primorja...
Mada to je sada politika... Suspect
POZZ
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
Sponsored content





Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?   Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu? Icon_minitime

Íàçàä íà âðõ Go down
 
Veza sa deèkom koji iza sebe ima dugu vezu?
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1
 Similar topics
-
» Koji program?
» Za koji klub navijate?
» Koji mobilni telefon imate?

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
Crveno-beli :: Mi i naši odnosi :: Ona-
Ñêî÷è íà: