Crveno-beli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crveno-beli

Forum : Crvenobeli

Home

aljive SMS poruke

Go down 
2 posters
Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina

: 128
Registration date : 27.09.2006

aljive SMS poruke Empty
: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 12:31 pm

Prekriu cveem stazu kojom se kree, posuu medom put do tvoje kue, baciu latice pred tvoje noge... VALJDA E SE NA NETO OKLIZNUTI!

I znaj da sada idem da se udavim u WC olju, jer ivot bez tebe u govnima je bolji, moda u u kanalizaciji nai sreu ali ni jedno govno kao tebe voleti neu!

Najbolji TV je ena. Napred 2 dugmeta, nazad zvunik, u sredini ekran, meseno emisija u boji. Ako to sluajno izostane, onda je neko jebavo po televizoru!

Da ide u pizdu materinu i da te moje oi vie nikad ne vide jer mi donosi samo probleme! Za mene vie ne postoji - ree narkoman poslednjem dointu...

Sudeluj u svetskom danu borbe protiv mentalnih bolesti. Poalji SMS poruku jednom retardiranom prijatelju kao to sam ja to upravo uinila!

TA SI ZINUO KONJU, PADA SNEG!!!

Neko kae da se od vika sexa gubi pamenje. Ubij me ako mogu da se setim ko!

Svako ima svoj sat u raju. Njegova kazaljka se pomeri svaki put kad pomisli na sex. Tvoj sat stoji na stolu svetog Petra i slui mu kao ventilator!

Kako da te nadjem u jutarnjoj rosi kad spavam do podne?

U koli su batine zabranjene pa zato sada profesore ekamo u mranim ulicama!

Mukarci su kao muice, umeju da stvari naisto useru!

Dobra ena je kao kokoka, ima dobre batake i pilei mozak!

Jue je nebo bilo prelepo, puno zvezda... Odjednom ugledam tebe... Moe li mi objasniti gde si letela na onoj metli?!

Nemoj da se kaje kad se nekom daje, kad starost dodje zadovoljstvo prodje, iskoristi mladost, doivi starost, tucaj se sve vie jer lake se die!

Ako te plaim pozovi 92, ako te palim pozovi 93, ako te povredim pozovi 94, ako me eli pozovi MENE!

Savremena istraivanja su pokazala sledee rezultate: osobe koje nisu dobre u sexu ili ga nikad nisu imale, prilikom itanja poruke telefon dre u desnoj ruci!

Htela sam da ti poaljem neto pametno, lepo, sexy, srtastveno, erotino, zgodno ali... ja ne mogu da stanem na ekran!

Da liznas dane dost atakse ksas tva rapr ob lemeuci tanju?

The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak

: 286

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 1:21 pm

Lele, seko... affraid
Iako sam admin, necu ovo cenzurisati, to ce Rene da vidi.
Ali Andjele, ti pises "Najbolji TV je ena. Napred 2 dugmeta, nazad zvunik, u sredini ekran, meseno emisija u boji....." a vulgarnosti masu....
Inace da ne kvarim temu... scratch scratch
Ah, sad se sjetih! Nisi tipicno zensko...
E, kad dodjem veceras kuci, vidjeces sta ja umijem! Twisted Evil

Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:18 pm

Pa ja ta mogu kad poruke tako idu Very Happy

Nemojte mi zameriti Wink

Tue Oct 10, 2006 10:28 pm. 1
   Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:26 pm

Mislis zamjeriti?
Ma daaj, kad sam ja to nekoga pirat pirat pirat ???
Samo sam scratch zasto nisi nesto protiv nas muskih?? geek

SUDAR - ON I ONA

Upoznali su se u subotu uvece u mracnom delu disko kluba i razmenili brojeve telefona. U ponedeljak ju je on nazvao i neformalno pozvao na kafu u utorak u 8 kod Konja. Sputaju slualicu...

ONA

28 i po sati pre sudara

Zvao je, jebote, zvao je!!! Zove najbolju drugaricu i melju cetiri sata treba li ici kod frizera, kod pedikira, fakira, psihologa i na barem tri plasticne operacije.
Urla na telefon od adrenalina sve dok je otac (koji od nje ne uspeva zaspati) ne pocne daviti krvavih ociju.
Prica s mamom do tri ujutro o tome kako je tata dok joj je pevao serenadu u Malom Mokrom Lugu pokisnuo i dobio arlah i jo mnotvo vrcavih porodicnih traceva.
Noc provodi besano, hipnotizirajucim pogledom gledajuci u ormar ne bi li joj se 'ukazala' garderobna kombinacija.
Ujutro D-dana odlazi u grad i kupuje potpuno novu odecu jer je zakljucila da nita u ormaru nije dovoljno dobro.
10 sati pre sudara

izi zbog podocnjaka (pobogu, otkud sad oni, a tako se zdravo hranim?!) i proverava ta joj fali od minke.
Trci do oblinje parfimerije po olovku za oci koja ce joj pasovati uz torbicu. Olovka je 3 cm veca od torbice pa je sakati caletovim kombinirkama i zasere nove krem pantalone koje su joj do te sekunde bile savrene. Ide po nove pantalone.
Na putu kuci shvati da su joj ispucali vrhovi; placa frizerki duplo da je primi preko reda, a kad je vec upala, stavlja i farbu koja joj ide uz te pramenove.
Kupuje usput i novi parfem, iako mu tete u radnji jo nisu ni cenu napisale.
5 sati pre sudara

Poeinje s donjim rubljem. Izazovno - ne. Otkaceno - ne. Postupak se ponavlja kao kod pasijansa, kada otvorite sve karte pa probate ponovo. Grudnjak joj ipak ne pae uz bluzu.
Place i maskarom zasere pantalone. Poluluda uzima mamine iz njenog ormana.
3 sata pre sudara

Pere se, depilira, mirgla zube, kida desni. U kadi je 30 centimetara debeo sloj raznih soli, kiselina, lekovitog ljunka i izumrlih koljkaa.
Cupa obrve, pui, uzima cigaretu sa pogrene strane, psuje, grize na svaki pokuaj ulaska u kupatilo. Cale od muke pia u kriglu.
1 sat pre sudara

Dobija menstruaciju i zasere pantalone. Skvici, frkce i skida s mame zadnje pantalone u stanu. Svi joj se micu sa puta jer seje smrt gore od sifiliticara-triperaa radikala sa hiper-gripom.
10 minuta pre sudara

Poliva se miomirisima, trlja pazuhe mirisljavom jelkicom iz automobila i shvata da se zaflekala parfemom po pantalonama. Lupa glavom o volan i pokupi
tramvaj.
15 minuta posle termina

Stie na dogovoreno mesto. Ugleda ga i pomisli: 'O, Boe, kako je lep!!'
Nastavak....

GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:27 pm

ON

3 sata pre sudara

Gleda TV i cacka nos.
Pokuava se setiti ta se dogovorio za veceras. Usred misaonih napora, neno se gladeci po jajima, shvata da nije mlatio majmuna vec dva dana jer se u subotu tako zapio da je tek juce donekle doao sebi.
Nakon drkanja se ipak seti da ga veceras ocekuje kafa s jednom od dve enske od subote, kojima se ne moe setiti ni face, a kamoli imena, ali je u nedelju naao broj navrljan na podlaktici.
2 sata pre sudara

Odlazi gladan u kuhinju cekajuci se po jajima, kad tamo na stolu cvarci, slanina i luk. Razmilja dobre tri sekunde ima li se smisla rtvovati, a onda fino posoli glavicu.
Obilatu veceru zaliva sa dva piva i podriguje silinom osrednjeg nilskog konja, sve dok pobesnela keva ne uleti u kuhinju.
ica kevu 500 dinara. Keva ni ne pomilja da mu da. Objanjava kevi da ima novu ribu i da bi joj kupio neki cvetic i pokloncic. Keva ganuta vadi 640 dinara i pocne pricati kako joj je tata '56. doneo na sastanak pet ukradenih crvenih rua, pa ju je hteo poljubiti, ali je doao vlasnik vrta s grabuljama, pa su morali beati, pa jos od tada ima kurje oko.
Ne docekavi kraj dobro poznate sage, bei mahnito iz stana do kafica. Kupuje pljugu i dva piva od kevine love te u kaficu odgleda kraj tekme.
Pola sata pre sudara

Dolazi kuci i suocava se sa vecnom dilemom, tuirati se ili samo oprati jaja?
Gleda skraceni snimak druge zonske lige zapad u malom fudbalu na pijesku za veterane invalide i zakljucuje kako ionako sutra ima mali fudbal, pa ce se znojiti te nema smisla da se ceo kvasi.
Nevoljno ode zaprati kitu.
Dok desnom rukom perucka onu stvar, levom uspeno rui sve cetkice za zube u lavabo. To ocigledno uasne kevu koja je upravo dola da izvadi
ve iz maine pa ukopana zbunjeno zuri u prizor pred sobom.
15 minuta pre sudara

Sedi na krevetu, vadi carape ispod kreveta i njui one koje jo uvek mogu posluiti... dok gace ipak ne mogu. Mogu jedino nekoj gatari i forenzicarima.
Krece, ali na vratima mu se prisralo, a to se ne proputa.
Grabi Sportske Novosti, ceka se, prducka i meditira sve do zadnje strane.
15 minuta nakon termina

Dolazi na mesto sastanka igrajuci depni bilijar. Ugleda je i pomisli: 'A, u kurac! To je ona s manjim sisama...'

Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:36 pm

Znai ovo je fenomenalno!
Stomak me je zaboleo od smeha Laughing Laughing Laughing

The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:42 pm

Nije to nista, gledaj pod zabavu, pa javi sta mislis... Wink

Andjelina
Andjeo foruma
Andjeo foruma
Andjelina

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:45 pm

Upravo to itam Laughing Laughing Laughing

The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitimeTue Oct 10, 2006 10:47 pm

Citaj, citaj... Napisi na svaku sta mislis o temi... king queen

Sponsored content

aljive SMS poruke Empty
: Re: aljive SMS poruke   aljive SMS poruke Icon_minitime

Go down

aljive SMS poruke

1 of 1
 Similar topics
-
» Ljubavne SMS poruke