Crveno-beli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crveno-beli

Forum : Crvenobeli
 
HomeТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 The Elder Scrolls IV: Oblivion

Go down 
2 posters
АуторПорука
sdimitrije
Иlan
Иlan
sdimitrije


Број порука : 11
Registration date : 06.10.2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeFri Oct 06, 2006 3:28 pm

Chole, nisam mogao da se skinem sa igre do pre nekoliko dana. Ali, nazalost, morao sam... znate vec: skola, devojka, pa opet skola, pa onda umetnost... Ok da se manim jadanja.

Oblivion je za sada grafichki najsavrsenija igra. Ako imate dovoljno jak komp. Ovako. Vi se nalazite, bez ociglednih razloga, u zatvoru. Iznenada, u vasu komfornu celiju ulece kralj licno, sa svojom hordom gorila. Umesto da vas ubije, kralj istupa sa vas i naravno, primorava vas da ga branite. "OK", kazete, "da branim ovu budalu i uskoro cu na slobodu". Ali po izlasku iz celije shvaticete da ni u spoljnom svetu ne teche med i mleko. Glavni zadatak je da na vlast dovedete kraljevog sina i tako ponovo uspostavite vlast i mir. Naravno nije to tako jednostavno. Moracete da pozatvarate pozamashan broj kapija ka "Nishtavilu" (moj slobodan prevod Obliviona) i usput pokoljete ogroman broj svakojakih kreatura. Pored glavnog, ima stotinjak sporednih questova, koji su izuzetno interesantni. Igricu je nemoguce preci jer cak i kada zavrsite sve questove (sto necete brzo uraditi) imate sha da radite. Npr: Idete u pohode na pecine sa svojom mini vojskicom i plen rasprodajete, zatim kradete, skupljate cvece (bukvalno) itd. Ukoliko zelite, mozete voditi sasvim normalan zivot bez ubijanja. So... ako do sada niste probali ovu igru, probajte OBAVEZNO.

Pozz.
Назад на врх Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Број порука : 286
Age : 36
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeSun Oct 08, 2006 12:17 pm

Ja i jesam probao, ali na GF5200 i alo sa najminimalnijim detaljima trokira k'o lud!
Mada smor je kad moras da prelazis pola mape......
I nekad kad ispunis neke questove, pojma nemas gdje dalje, nista ne pise.....
Kad se nabavi bolja graf....
[url][/url]
Назад на врх Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
sdimitrije
Иlan
Иlan
sdimitrije


Број порука : 11
Registration date : 06.10.2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeSat Oct 14, 2006 10:28 pm

ja igrao na 6600. I shto prelaziti pola mape kad mozesh automatski da putujesh. Ja sam malo napredovao pa sam sad lvl 44. Najjacha igra koju sam igrao...
Назад на врх Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Број порука : 286
Age : 36
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeSat Oct 14, 2006 10:46 pm

Ja sam tek bio poceo pa napredovao na 99 [citaj: trainer].
Sto se automatskog hoda tice, spor je kao i uzivo, a ja bih teleport... Basketball
Назад на врх Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
sdimitrije
Иlan
Иlan
sdimitrije


Број порука : 11
Registration date : 06.10.2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeSun Oct 15, 2006 5:40 pm

Pa choche, teleport i ima. Samo kliknesh na lokaciju gde oces da ides. That simple... Idea
Назад на врх Go down
GakunGak
The Kenjutsu Student
The Kenjutsu Student
GakunGak


Број порука : 286
Age : 36
Localisation : wtalk.org
Registration date : 27.09.2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeSun Oct 15, 2006 5:42 pm

A ja sam mislio da neotkrivene lokacije moras prvo da istrazis da bi to koristio... scratch
Назад на врх Go down
http://www.gakungak.jconserv.net
Sponsored content





The Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
ПорукаНаслов: Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion   The Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Crveno-beli :: PC Igre :: PC Igre-
Скочи на: